Dolna Grupa 68 - Stacja EKOTANK
790 800 563

O nas

Pizzeria Barilla Grudziądz

Chrupiąca pizza ze świeżymi, wysokiej jakości składnikami, pyszne makarony, aromatyczny sos pomidorowy, oliwa z oliwek, doskonałe sery i pachnące słońcem przyprawy… Nie musisz jechać aż do Włoch, by skosztować  oryginalnych, śródziemnomorskich potraw! Wystarczy, że wstąpisz do pizzerii Barilla.

Włoska kuchnia to bogactwo smaku i doznań. Sekret jej popularności tkwi w specjalnie dobranych składnikach, sposobie przyrządzania ale przede wszystkim … miłości to jedzenia. Barilla tworzą ludzie, którzy kochają jeść i gotować i tą miłością chcą podzielić się z innymi. A wszystko to w niepowtarzalnej atmosferze. Bo sposób, w jaki powstaje posiłek nadaje smak nie tylko potrawie ale i życiu! Podobnie jak Włosi rozumiemy, że tradycyjne receptury, serce włożone w przygotowanie jedzenia oraz celebrowanie posiłku wraz z przyjaciółmi czy rodziną to ważny składnik szczęśliwego życia.

A więc… Zatrzymaj się na chwilę, wyłącz z codziennej gonitwy, usiądź i rozsmakuj się w wyjątkowych potrawach. Delektuj każdym kęsem, ciesz się pysznym posiłkiem i doceń ten moment.

W Barilla czekamy na Ciebie 7 dni w tygodniu. Przystanek w podróży, po pracy, weekendowy obiad z rodziną czy zamówienie posiłku na wynos – każdy moment i sposób jest dobry, by nas odwiedzić!